MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa Poprzednia strona

Kostka brukowa

Kostka betonowa, granitowa, a może z piaskowca? Nie wiesz na jaką kostkę się zdecydować? Odwiedź nasze punkty, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią kostkę, która nie tylko podkreśli i wydobędzie piękno przestrzeni, ale i również ufunkcjonalni ją.

 

Kostka granitowa

Najwyższej jakości polska kostka granitowa. Idealnie nadaje się do układania w ogródkach przydomowych tworząc niepowtarzalny klimat. Kostka brukowa daje możliwość ułożenia jej w dowolne kształty, a żonglując kolorami można tworzyć najróżniejsze wzory i kompozycje.

poznaj produkty >>>

Kostka z piaskowca

Naturalna, wytworna i elegancka, potrafi wydobyć piękno przestrzeni, podkreślić jej wyjątkowość, nowoczesność i wyrazistość.

poznaj produkty >>>

Semmelrock

Rozbudź swoją wyobraźnię i spełnij marzenia. Dopasuj swój ogród i nawierzchnię do indywidualnych potrzeb. Z produktami Semmelrock to bardzo proste! W naszym asortymencie znajdziesz produkty nowoczesne, wytworne, eleganckie oraz klasyczne. Dzięki takiej różnorodności, niemal nieskończone stają się możliwości aranżacyjne.

poznaj produkty >>>

Pebek

Produkty firmy Pebek to nie tylko różnorodność kształtów ale również faktury i kolorystyki. Dostępne gładkie oraz strukturalne faktury pozwalają na różnorodność w zakresie otoczenia państwa domów, a szeroka gama dostępnych kolorów od spokojnych pastelowych, po niezwykle barwne kolory serii "melanż" pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

poznaj produkty >>>

Betard

W ofercie firmy Betard znajdziecie Państwo prefabrykaty drogowe i elementy małej architektury. Szeroki asortyment betonowej kostki brukowej zapewnia duże możliwości zagospodarowania przestrzeni: ciągów komunikacyjnych, placów i parkingów. Uzupełnieniem oferty kostki są płyty chodnikowe, płyty ażurowe, płyty drogowe itd. Wykończenie zapewnią obrzeża chodnikowe, krawężniki i elementy odprowadzające wodę. Wyroby podlegają ciągłej kontroli w laboratorium firmy oraz w niezależnych certyfikowanych laboratoriach. Stały monitoring produkcji zapewnia zachowanie najwyższej jakości i spełnienie wszystkich norm dotyczących tego rodzaju wyrobów.

poznaj produkty >>>

Libet

Kostka brukowa doskonale komponuje się z zielonymi przestrzeniami wokół domu. W swojej ofercie Libet posiada specjalnie zaprojektowane produkty, wykorzystanie których sprawia, że ścieżki ogrodowe stają się wygodnym, trwałym i estetycznym dopełnieniem domowej oazy spokoju.

poznaj produkty >>>

Bruk

20 lat doświadczenia, ciągłe pogłębianie wiedzy, szukanie nowoczesnych rozwiązań oraz zespół specjalistów, oddanych swojej pracy to fundament tworzący Naszą Firmę. Wiemy, że wyznaczanie wspólnych celów i wzajemna inspiracja to elementy niezbędne do tego, by móc powiedzieć, że szlachetne kostki brukowe, płyty tarasowe i galanteria betonowa to nasza pasja, której poświęcamy się każdego dnia.

Solidną podstawą naszej filozofii jest pełne zrozumienie współczesnego świata designu. Wszystkiemu, co tworzymy, stawiamy wysokie wymagania minimalizmu, prostoty, funkcjonalności i elegancji. Nie chcemy jedynie śledzić trendów, ale także je wyznaczać. Dlatego nie boimy się eksperymentować, gdyż z odpowiednim doświadczeniem i kompetencjami, jesteśmy w stanie znaleźć nić porozumienia ze stale rosnącą świadomością i poczuciem estetycznym klientów. Myślą przewodnią przy tworzeniu naszych produktów jest świadome i kompleksowe kształtowanie przestrzeni. Dlatego swoją ofertę dzielimy na dwa segmenty.

Marka Bruk to głównie produkty nawierzchniowe tj. kostki brukowe, płyty tarasowe, płyty ażurowe, palisady, gazony, obrzeża, krawężniki oraz bloczki betonowe. Bogactwo wzorów i kolorów umożliwia tworzenie unikalnych kompozycji dla unikalnych potrzeb.

Marka Modern Line skierowana jest do miłośników nowoczesnego designu, czyli wszystkich tych, którzy poszukują nietypowych form betonowych. Produkty tej linii, zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z minimalistycznym, ale stylowym zacięciem.

Z uwagą słuchamy sugestii naszych klientów, projektantów i architektów, bo tylko dzięki otwarciu na dynamicznie zmieniający się rynek, możemy w pełni realizować cele i wartości, które stanowią credo Naszej Firmy. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości oraz zapewnić, że wybierając Bruk, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego producenta.

 
poznaj produkty >>>

Kost-Bet

Od 1998 roku, czyli od momentu powstania, przedsiębiorstwo KOST-BET jest producentem kostki brukowej, różnorodnej galanterii betonowej, a także znakomitych ogrodzeń betonowych. Już na wczesnym etapie działalności, najważniejszy dla firmy był stopniowy rozwój w oparciu o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Potwierdzeniem tego dążenia jest ich zgodność z europejskimi i polskimi normami, a także wprowadzony już w 2003 roku System Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001.

Obecnie wśród dostępnych produktów znajdują się również wyjątkowe propozycje z cegły łupanej: murki, palisady, schody i wiele więcej. Niezwykłą popularnością cieszą się też między innymi płyty tarasowe szlifowane, a także kostka dekoracyjna i liczne elementy uzupełniające. Tworzone z wysokiej jakości materiałów i surowców, niezmiennie cieszą się uznaniem szerokiego grona Klientów.

poznaj produkty >>>

Kostka granitowa KATA

Najwyższej jakości polska kostka granitowa. Idealnie nadaje się do układania w ogródkach przydomowych tworząc niepowtarzalny klimat. Kostka brukowa daje możliwość ułożenia jej w dowolne kształty. Dobierając odpowiednie kolory można tworzyć najróżniejsze wzory i kompozycje. Gotowe elementy zdecydowanie przyśpieszą termin realizacji prac brukarskich.

 

 
poznaj produkty >>>