MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Płyty » Pebek Poprzednia strona

Pebek

Produkty firmy Pebek to nie tylko różnorodność kształtów ale również faktury i kolorystyki. Dostępne gładkie oraz strukturalne faktury pozwalają na różnorodność w zakresie otoczenia państwa domów, a szeroka gama dostępnych kolorów od spokojnych pastelowych, po niezwykle barwne kolory serii "melanż" pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

Imperio

Eleganckie i niepowtarzalne płyty Imperio z najnowszej kolekcji produktów. Dostępne w trzech oryginalnych kolorach, zaprojektowanych w nowoczesnym laboratorium zakładowym. Nietypowe wzornictwo, wyróżniająca siękolorystyka oraz wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju powierzchnia sprawiają, że płyty Imperio są idealną propozycją dla osób poszukujących nowości rynkowych oraz podążających za nowoczesnymi trendami we wzornictwie i projektowaniu krajobrazu.

więcej >>>