MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

                         

CENTRUM OGRODU I BRUKU       

 

UWAGA:

Nowa lokalizacja naszego centrum 200 m od poprzedniej lokalizacji w kierunku na Kąty Wrocławskie

- nowy adres Cesarzowice 12A

Czym jest Centrum Ogrodu i Bruku? To miejsce, gdzie w otoczeniu kompozycji roślinnych, elementów małej architektury oraz mogą Państwo urzeczywistnić swoje wizje wymarzonego ogrodu. W jednym miejscu można obejrzeć wiele aranżacji i formatów nawierzchni, elementów architektury, OGRODZEŃ tak aby dokonać wyboru, który zapewni pełną satysfakcję i zadowolenie.

Punkt sprzedaży otworzyliśmy w 2009 roku w Cesarzowicach pod Wrocławiem. Tylko 500 m od AOW w kierunku na Kąty Wrocławskie.Od początku kierowany był ideą miejsca pełnego ciepła, spokoju w pełnej synergii i bliskości z naturą. 

Posiadamy autoryzację na sprzedaż od wiodących producentów kostki brukowej, płyt tarasowych, ogrodzeń betonowych, elementów małej architektury, krawężników, obrzeży, palisad, gabionów itp.

Kompleksowe podejście

Oprócz szerokiego wyboru artykułów w sprzedaży, takich, jak: kostka ozdobna, kostka brukowa, płyty tarasowe, donice, ozdobny kamień do ogrodu, elementy architektury ogrodowej, również kompleksowo projektujemy i realizujemy: kompleksowe zagospodarowanie ternu wokół twojego domu, nawierzchnie, tarasy, zieleń, ogrody, drogi, parkingi oraz chodniki, ogrodzenia betonowe, murki, gabiony oraz świadczymy usługi brukarskie

 

 
  

 

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 8:00 - 16:00

sob. 9.00 - 13.00

 

  • Kostka ozdobna,
  • Kostka płukana,
  • płyty tarasowe betonowe,
  • materiały granitowe,
  • oraz inne końcówki magazynowe

Posiadamy na wyprzedaży różne rodzaje kostki betonowej, w różnych formatach, kolorach i wzorach. Są to materiały w ograniczonych ilościach, które pozostały z rozpaletowanych dostaw, nadmiarów z inwestycji, oraz ze stanów magazynowych