MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa » Semmelrock Poprzednia strona

Semmelrock

Rozbudź swoją wyobraźnię i spełnij marzenia. Dopasuj swój ogród i nawierzchnię do indywidualnych potrzeb. Z produktami Semmelrock to bardzo proste! W naszym asortymencie znajdziesz produkty nowoczesne, wytworne, eleganckie oraz klasyczne. Dzięki takiej różnorodności, niemal nieskończone stają się możliwości aranżacyjne.

AQUATON

Kostka brukowa Aquaton to proste, popularne i ekologiczne rozwiązanie do stosowania w miejscach, w których wymagane jest szybkie odprowadzenie wód opadowych. Dystanse określają szerokość fug, które można wypełnić materiałami łatwo przepuszczającymi wody opadowe np. grysem, ziemią lub trawą.

więcej >>>

Pavimo

Pavimo to kostka brukowa o wielu obliczach. Jej szlachetne płukane, impregnowane kolor-mix oraz klasyczne powierzchnie są niezwykle ciekawą propozycją aranżacji otoczenia wokół domu. Wyróżnia ją bogactwo dostępnych barw i faktur oraz ilość subtelnie falowanych kamieni. Zimne kolory ventana i sombra, podobnie jak płukana powierzchnia i zimne barwy luminoso i negro to doskonałe propozycje do kreowania klasycznych jednolitych powierzchni. Można je również łączyć z innymi formatami i kolorami kamieni o podobnej fakturze (Naturo, Palio), tym samym powiększając możliwości aranżacji.

więcej >>>

Umbriano

Umbriano to wyszukana i stonowana kostka o wyjątkowej barwie kamieni. Inspirowana klimatem i bogactwem przyrody Umbrii wyglądem przypomina spiłowany granit. Pojedyncze kamienie, barwione unikalną metodą mazerowania, perfekcyjnie ozdabiają aranżowaną przestrzeń.

więcej >>>

Behaton

Przemysłowa kostka brukowa. Popularna i wytrzymała kostka brukowa dostępna jest w trzech wysokościach i trzech kolorach. Doskonale sprawdza się na dużych powierzchniach przeznaczonych zarówno dla ruchu pieszego i samochodowego.

więcej >>>

Eko Ażur

Eko Ażur to proste elementy do utwardzania parkingów, dróg dojazdowych i skarp. Wolne przestrzenie można wypełnić materiałami przepu-szczającymi wodę np. piaskiem, żwirem lub trawą. Ażurowa forma chroni przed osuwaniem się gruntu i szybko wchłania wody opadowe.

więcej >>>

Nardo

Kostkę brukową Nardo z powodzeniem można stosować przy projektowaniu przydomowych alejek i chodników. Szeroka gama kolorów i grubości pozwoli Ci na swobodną aranżację nawierzchni wyróżniających się wyrazistą prostotą formy.

więcej >>>

Citytop

Citytop to dwa formaty kamieni, które nadadzą Twojej nawierzchni stonowany charakter. Delikatnie oszlifowane krawędzie pozwalają na uzyskanie niemal płaskiej powierzchni. Jej komfort poczujesz jeżdżąc np. na rolkach lub rowerze.

więcej >>>

Bruk Klasyczny

Kreatywnie i kolorowo? Tak – Bruk Klasyczny to pełna dowolność tworzenia klasycznych powierzchni.

więcej >>>

Appia Antica

Życie w zgodzie z naturą. Tworzenie harmonijnego i rodzinnego klimatu. Wspólnie spędzane chwile z rodziną i przyjaciółmi. Zdolność łączenia rzeczy dawnych i współczesnych. Szlachetna kostka Appia Antica idealnie wkomponowuje się w kreowany nastrój.

więcej >>>

Pastella

Wygodny parking, estetyczny podjazd czy piękny ogród mają takie same znaczenie dla dobrego samopoczucia. Dbając o całokształt przestrzeni stworzyliśmy szlachetną kostkę brukową Pastella, która wnosi spokój i harmonię.

więcej >>>

Naturo

Szlachetna kostka brukowa Naturo dodaje uroku każdej przestrzeni. Wyglądem przypomina granit, jednakże komfort chodzenia czy jeżdżenia na rowerze po szlachetnej kostce Naturo jest dużo wyższy. Bogactwo dostępnych formatów i kolorów sprawia, że produkt doskonale pasuje zarówno do klasycznej jak i nowoczesnej architektury.

więcej >>>

La Linia

Są rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody. Prawdziwe klasyki. Do nich należy szlachetna kostka brukowa La Linia. Jej prosta elegancja znalazła wielu naśladowców. Ale oryginał pozostaje tylko jeden.

więcej >>>

  

     cennik 2021