MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Inne Poprzednia strona

Inne

Fugi do bruku

Szczeliny pomiędzy kostkami brukowymi czy płytami tarasowymi są często znakomitym siedliskiem dla wszelkiego rodzaju chwastów i mchów. Zapobiegają temu fugi brukarskie. Dostępne w wielu kolorach i łatwe w użyciu zapewnią nawierchni stabilność i estetyczny wygląd na długie lata.

 

poznaj produkty >>>

Impregnaty do bruku

Aby nawierzchnia w Twoim ogrodzie jak jak najdłużej spełniała swoją dekoracyjną funkcję zalecamy stosowanie impregnatów do bruku. Dzięki nim kostka brukowa i płyty tarasowe odporne będą na działanie wielu szkodliwych czynników, między innymi soli i czynników atmosferycznych jak słońce, woda.

poznaj produkty >>>

EKO-Podpałka

Chcemy przedstawić Państwu zupełnie nowy produkt na rynku podpałek i rozpałek. Nasza podpałka to stuprocentowe drewno. Jest ekologiczna, nie zawiera substancji szkodliwych. To alternatywa dla popularnych podpałek na bazie chemicznej.

Opis produktu: wełna drzewna (lina), pocięta w wałeczki (5cm dł / o średnicy 2,5 cm), zawierające naturalną żywicę oraz nasączone woskiem.

Skład produktu: wyprodukowano z kilku gatunków drewna

Charakterystyka:

- idealna do każdego kominka, pieca, grilla, kotła itp.

- jedna sztuka podpałki pali się ok 10 min, potrafi rozpalić duże kawałki drewna (dąb, olcha, sosna)

- podpałka pachnie naturalnym drewnem

- zawiera wosk i naturalną żywicę

- POSIADA ATEST PZH

poznaj produkty >>>

Drewno kominkowe

Drewno opałowe zamieni długie zimowe wieczory w romantyczne chwile spędzone przy kominku.

Drewno kominkowe jest szczególnym rodzajem drewna opałowego, przeznaczonym do palenia w kominkach. Preferowane jest drewno gatunków liściastych w postaci szczap oraz klocków.

Tradycyjne drewno opałowe przeznaczone do palenia w piecach c.o. nie posiada takich wymagań jak do kominka. Wykorzystuje się również gatunki iglaste, drewno może być też bardziej rozdrobnione, np. do postaci zrębków lub wiórów, czasem posiada zgniliznę i jest zasiedlone przez owady. W zwykłym piecu można spalić prawie wszystko, czyli również korę, trociny, wióry, kartony a nawet stare kapcie… Niestety kominek stawia w stosunku do opału sporo większe wymagania. Drewno kominkowe to starannie wyselekcjonowany opał z wybranych gatunków liściastych w postaci szczap oraz klocków.

Drewno do kominka to wysokokaloryczne gatunki liściaste. Gatunki iglaste nie są polecane z powodu mniejszej gęstości drewna, ale również ze względu na zawartości żywicy, która powoduje większe zanieczyszczenie kominka. Drewno żywiczne posiada też większą palność i spala się zbyt szybko i intensywnie.

Gatunki drzew liściastych dzielą się umownie na tzw. twarde oraz miękkie i chodzi oczywiście o twardość drewna w stanie świeżo po ścięciu. Gatunki twarde mają większą wartość opałową gdyż twardość drewna jest związana z gęstością oraz ciężarem drewna i co za tym idzie z kalorycznością. Twardość drewna można w prosty sposób sprawdzić zagłębiając w drewnie ręcznie jakiś ostry przedmiot metalowy, np. gwóźdź lub kluczyk samochodowy.

Do gatunków drzew liściastych o twardym drewnie zaliczamy: grab, buk, dąb, jesion, robinia (akacja), wiąz, klon, głóg, jarząb, śliwa, jabłoń, grusza, czereśnia, czeremcha, wiśnia, brzoza, olcha czarna, bez czarny, leszczyna oraz inne.

Drewno miękkie posiadają: lipa, olcha szara, wierzba, topola, osika, kasztanowiec oraz inne.

 
poznaj produkty >>>

Sól drogowa

W sprzedaży oferujemy Państwu wysokojakościową sól drogową.

Sól drogowa służy do posypywania chodników, ulic i parkingów w celu usunięcia śniegu i zlodowaceń. Oferowany przez nas produkt spełnia najwyższe kryteria jakościowe i odpowiada wszelkim standardom. Zawiera antyzbrylacz.

Minimalny udział NaCl - 98,02%

Udział masowy wilgotności - 0,25%

Nierozpuszczalne pozostałości - 0,32%

poznaj produkty >>>

Łopaty do śniegu

W sprzedaży oferujemy Państwu wysokiej jakości łopaty do odśnieżania.

Trzonek drewniany - ekologia i ekonomia w jednym. Okucie stalowe - dodatkowe wzmocnienie, przymocowane nitami, ułatwia rozbijanie nawet zlodowaciałego śniegu. Górna część rączki posiada specjalne profilowanie pod palce, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania.

poznaj produkty >>>

Pojemniki na sól i piasek

Chcemy Oferujemy Państwu wytrzymałe i estetyczne pojemniki na piasek i sól wykonane z polietylenu. Jakość i technologia produkcji sprawiają, że pojemniki nie korodują, nie pękają i są łatwe w utrzymaniu. Nasze pojemniki na sól są używane przez gminy, powiaty i największe spółki komunalne.

Pojemniki przeznaczone są do składowania mieszanki piaskowo solnej w miejscach uczęszczanych przez pieszych takich jak przystanki lub chodniki.
Pojemniki na piasek i sól 70l - zbiornik na piasek i sól 100kg
Pojemniki na piasek i sól 150l - zbiornik na piasek i sól 215kg 
Pojemniki na piasek i sól 250l - zbiornik na piasek i sól 360
kg 

 

 

 
poznaj produkty >>>