MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa » Pebek Poprzednia strona

Pebek

Produkty firmy Pebek to nie tylko różnorodność kształtów ale również faktury i kolorystyki. Dostępne gładkie oraz strukturalne faktury pozwalają na różnorodność w zakresie otoczenia państwa domów, a szeroka gama dostępnych kolorów od spokojnych pastelowych, po niezwykle barwne kolory serii "melanż" pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

Piccolino

Efektowna i unikatowa kostka z serii Elegance. Piccolino to zestaw pięciu trapezów. ich zróżnicowany kształt pozwala uzyskać nawet najbardziej skomplikowane wzory. Kostka doskonale nadaje się do aranżacji ogrodowych ściezek, łuków, wlips i kręgów.

więcej >>>

Palazzo

Niezwykle dostojna i ponadczasowa kostka z serii Elegance. Na kształt całości palety składa się seria 13 zróznicowanych formatów, co pozwala uzyskać powierzchnie niezwykle elganckie i wyrafinowane. Całość doskonale nadaje się do tworzenia placów i tarasów tworząc monumentalne i ponadczasowe aranżacje.

więcej >>>

Kostka Sudecka

Jej kształt oddaje charakter i koloryt regionu, z którego pochodzi. Kostka o wyjątkowym wyglądzie, niezwykle dekoracyjna. Na jej wzór składa się 7 kostek o różnej wielkości. Charakteryzuje się chropowatą powierzchnią i lekko nierównomiernymi krawędziami.

więcej >>>

Bruk Świdnicki

Zmysłowa i elegancka. Ze szlachetnym rodowodem. Zaliczana do kostek dekoracyjnych. Ma gładką powierzchnię i mocno zaokrąglone krawędzie. Tworzy wspaniały obraz bruku.

więcej >>>

Te-Te

Te-Te to styl w biznesie. Zawsze na mierę swoich czasów. Elastyczna, wytrzymała na duże obciążenia kostka brukowa. Wzajemne zazębianie się powoduje stabilność i nierozsuwanie się kostek. Polecana szczególnie do układania dużych powierzchni, np. parkingów, placów magazynowych.

więcej >>>

Prostokąt

Klasyka ponad wszystko. Prostota i elegancja jednoczesnie. Klasyczny prosty kształt pozwala tworzyć nawierzchnie o niezwykłych wzorach ułozeń imitując np. wzór parkietu. Równa powierzchnia sprawia, że kostka ma zastosowanie do układania ścieżek, dróg rowerowych.

więcej >>>