MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Oferta

Centrum Ogrodu i Bruku to współpraca dwóch doświadczonych i ambitnych firm z branży ogrodniczej i brukarskiej. Nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom klientów, na każdym etapie inwestycji. Zapewniając wysoki standard usług oraz bezkompromisową jakość, możemy realizować najbardziej wyszukane wizje klientów.

Założona w 2004 roku firma ogrodowa, to nie tylko doświadczony zespół projektantów i wykonawców. Realizując wiele prestiżowych inwestycji, zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i wielu klientów prywatnych, firma ugruntowała sobie opinie rzetelnego i profesjonalnego wykonawcy.

Powstała w 1999 roku firma brukarska działa na terenie Dolnego Śląska. Przez ten okres czasu wykonała szereg prac związanych z budową dróg, placów manewrowych, chodników, parkingów, tarasów i  alejek ogrodowych. Od lat wykonuje usługi z różnych materiałów zarówno dla inwestora prywatnego jak i komercyjnego. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta stworzyła Centrum Ogrodu i Bruku celem ekspozycji różnorodnych nawierzchni do Państwa wyboru.

Firma to przede wszystkim:

- wieloletnie doświadczenie w realizacji procesów inwestycji,
- wykwalifikowana kadra kierownicza,
- skuteczny i terminowy wykonawca obiektów prywatnych i komercyjnych,
- elastyczny partner w biznesie.

Wszystkie te cechy pozwoliły nam uczestniczyć w procesach dużych przedsięwzięc tj. Autostrada A-4, przebudowy ulic, zagospodarowanie terenów przemysłowych, mieszkaniowych, energetycznych, biurowych, stacji paliw, jak i małych, kameralnych realizacji dla inwestorów indywidualnych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.kik.net.pl.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe kształtowanie krajobrazu, planowanie i realizację:

- terenów zieleni i niwelacji terenu
- nawierzchni brukarskich, dróg, podjazdów i placów
- ogrodzeń i tarasów,

- zbiorników wodnych, kaskad oraz cieków wodnych, 
- zielonych dachów, 
- systemów automatycznego nawadniania oraz systemów drenarskich, 
- elementów małej architektury.

Poza tym w sprzedaży oferujemy:

rośliny, podłoża, materiały brukarskie tj. kostka brukowa i granitowa, płyty tarasowe, obrzeża, grysy, otoczaki, kamienie ozdobne, rzeźby, fontanny ogrodowe, donice oraz meble ogrodowe.