MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa » Kost-Bet Poprzednia strona

Kost-Bet

Od 1998 roku, czyli od momentu powstania, przedsiębiorstwo KOST-BET jest producentem kostki brukowej, różnorodnej galanterii betonowej, a także znakomitych ogrodzeń betonowych. Już na wczesnym etapie działalności, najważniejszy dla firmy był stopniowy rozwój w oparciu o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Potwierdzeniem tego dążenia jest ich zgodność z europejskimi i polskimi normami, a także wprowadzony już w 2003 roku System Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001.

Obecnie wśród dostępnych produktów znajdują się również wyjątkowe propozycje z cegły łupanej: murki, palisady, schody i wiele więcej. Niezwykłą popularnością cieszą się też między innymi płyty tarasowe szlifowane, a także kostka dekoracyjna i liczne elementy uzupełniające. Tworzone z wysokiej jakości materiałów i surowców, niezmiennie cieszą się uznaniem szerokiego grona Klientów.

Latina

Jest to alternatywa dla zwolenników większych płyt wykorzystywanych na podwórkach przydomowych, placach, podjazdach, rynkach miejskich itp.

więcej >>>

Kalipso

Kostka Kalipso znakomicie sprawdza się przy tworzeniu prostych, geometrycznych wzorów. Brak spoin pozwala kreować jednolite płaszczyzny. Kalipso ma szerokie zastosowanie – wybierana jest zarówno na podjazdy, jak i chodniki oraz alejki. Wyjątkowo pasuje do zabytkowego otoczenia.

więcej >>>

C1

C1 dzięki swym kształtom i mnogości kolorów daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Znajdzie zastosowanie zarówno na posesjach prywatnych, jak i w sferach publicznych jako nawierzchnia chodników, alejek czy placów.

więcej >>>

W1

Kostka W1 imituje kamień naturalny i przeznaczona jest do realizacji dużych powierzchni z elementami małej architektury. Zastosowana na rynkach, promenadach czy placach targowych z powodzeniem zastąpi stary bruk.

więcej >>>

Via Stelle

Kostka Via Stelle doskonale sprawdzi się na reprezentacyjnych, wielometrażowych placach. Płaska powierzchnia oraz gabaryty kostki sprawiają, że idealnie nadaje się ona na wykończenia tarasów.

więcej >>>

Bravia

Bravia to kwadratowa płyta o niewielkich rozmiarach. To co zwraca w niej uwagę szczególnie, to rzeźbiarsko wymodelowana warstwa wierzchnia idealnie oddająca fakturę naturalnego kamienia.

więcej >>>

Gardena

Oryginalny wzór przypominający naturalny kamień, uzupełniony ciekawą kolorystyką może być wykorzystywany w alejkach ogrodowych, patiach oraz powierzchniach harmonizujących z naturalną roślinnością

więcej >>>

Florencja

To jedna z najnowszych kostek w kolekcji. Ze względu na niestandardowe rozmiary oraz dużą ilość kształtek tworzy bardzo nowoczesne powierzchnie podjazdów oraz placów parkingowych

więcej >>>

R1

Prosta i elegancka kostka znakomicie sprawdzająca się jako materiał podstawowy i wykończeniowy tarasów, chodników czy alejek. R1 posiada gładką powierzchnię i falowaną linię brzegową, co wyraźnie wpływa na wrażenie harmonii i ładu.

więcej >>>

W2

Kostkę cechuje szlachetny wygląd. Jej pofalowana nawierzchnia, kształt i kolorystyka sprawiają, że znakomicie sprawdza się w realizacjach starających się odtworzyć strukturę starego bruku.

więcej >>>

Granit falisty

Granit falisty to grupa kostek, które dzięki swej fakturze doskonale upodabniają się do kamienia naturalnego.

więcej >>>

Granit płaski

Kostki z tej grupy cechuje nie tylko trwałość, ale i niewielki rozmiar ułatwiający tworzenie wyszukanych wzorów.

więcej >>>

N1

Kostka N1 ze względu na swoje szerokie zastosowanie należy do najczęściej stosowanych. Cieszy się szczególną popularnością wśród właścicieli domków jednorodzinnych, którzy wykorzystują ją zarówno do układania podjazdów, jak i alejek czy placów.

 

więcej >>>

Siena

Dzięki zróżnicowanym wielkościom poszczególnych elementów, każdą nawierzchnię wykonaną ze Sieny cechuje dynamiczny wygląd. Jej znak rozpoznawczy to prostota i wytrzymałość. Idealnie sprawdzi się jako nawierzchnia podjazdu pod garaż, miejsce parkingowe czy przydomowy taras.

więcej >>>

Rossano

Elegancka kostka znakomicie sprawdzająca się na chodnikach, alejkach w ogrodzie czy miejscach wypoczynku. Bogactwo dostępnych kolorów daje możliwość realizacji nawet najbardziej wyszukanych projektów. Prosty i klasyczny kształt pozwala na układanie bezpretensjonalnych wzorów.

więcej >>>

Akropolis

Dzięki klasycznej formie i falistej fakturze przypomina stary bruk. Z powodzeniem sprawdza się jako nawierzchnia podjazdów, nadając im stylowy i niepowtarzalny charakter.

więcej >>>

Aprilla

Aprilia to doskonałe połączenie komfortu użytkowania i piękna. Sprawdzi się zarówno na podjeździe do garażu, podejściu do domu czy na tarasie. Ze względu na stosunkowo wąskie szczeliny, stanowi znakomite podłoże dla mebli ogrodowych

 

więcej >>>

Granit duży

Granit duży to niezwykle funkcjonalny kształt trapezu. Większe rozmiary elementów pozwalają subtelnie różnicować efekt ułożenia. Kostka ta znakomicie sprawdza się jako wykończenie przy większych powierzchniach.

 

więcej >>>