MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Płyty » Modernline Poprzednia strona

Modernline

Marka Modern Line skierowana jest do miłośników nowoczesnego designu, czyli wszystkich tych, którzy poszukują nietypowych form betonowych. Produkty tej linii, zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z minimalistycznym, ale stylowym zacięciem.

Z uwagą słuchamy sugestii naszych klientów, projektantów i architektów, bo tylko dzięki otwarciu na dynamicznie zmieniający się rynek, możemy w pełni realizować cele i wartości, które stanowią credo Naszej Firmy. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości oraz zapewnić, że wybierając Bruk, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego producenta.

Design

Design to nowoczesna kostka brukowa o nieregularnej linii brzegowej i płaskiej powierzchni. Odstępniki dystansowe w specjalnym powiększonym wymiarze. Wzór składa się z 13 elementów pakowanych łącznie.

więcej >>>

Cube

Cube to płyty tarasowe o prostej linii brzegowej i płaskiej powierzchni zabezpieczonej wokół obwodu specjalnym profilowaniem. Odstępniki dystansowe w specjalnym powiększonym wymiarze i rozstawie dopasowanym do płyt eco SolidSolid i Style. Wzór składa się z jednego powtarzalnego elementu.

więcej >>>

Cennik i katalog

Pobierz plikkatalog2013
format .PDF (4 KB)
 
Pobierz plikcennik Moder Line 2013
format .PDF (4 KB)
 
Pobierz plikKatalog Moder Line 2013
format .PDF (4 KB)