MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa » Libet Poprzednia strona

Libet

Kostka brukowa doskonale komponuje się z zielonymi przestrzeniami wokół domu. W swojej ofercie Libet posiada specjalnie zaprojektowane produkty, wykorzystanie których sprawia, że ścieżki ogrodowe stają się wygodnym, trwałym i estetycznym dopełnieniem domowej oazy spokoju.

Stone Road

GEOMETRYCZNY I PRAKTYCZNY System regularnych prostokątnych kostek w antracytowej barwie doskonale nadaje się na chodniki przestrzeni użytkowej, a także na podjazdy czy drogi. O tak wszechstronnym zastosowaniu decydują wytrzymałość tych kostek i klasyczny wzór, pasujący praktycznie do każdej konwencji architektonicznej miejskiej lub wiejskiej.

więcej >>>

Quadro

PROSTO I PRAKTYCZNIE System Quadro składa się z trzech prostokątnych form. Specjalnie zaprojektowane elementy idealnie się uzupełniają. Prosty kształt i powierzchnia Quadro jest bardzo praktyczna. Kostki posiadają niewielkie fazy dzięki czemu fugi są wąskie i bardzo regularne.

więcej >>>

Nostalit

WYJĄTKOWA MOZAIKA System kostek Nostalit umożliwia nieskrępowane kształtowanie nawierzchni zarówno pod kątem rysunku jej linii, jak i faktury. Wybór koloru sprawia, że charakter stworzonych z Nostalitu ścieżek, czy podjazdów jest albo klasyczny, staromiejski albo kameralnie barwny i malowniczy. W każdej odsłonie, dzięki obłym kształtom, tworzą nawierzchnie przyjazne i trwałe.

więcej >>>

Iberia

NOWOCZESNA I WSZECHSTRONNA Charakterystyczny, nowoczesny kształt wyróżnia kostki Iberia spośród standardowych rozwiązań do utwardzania nawierzchni, inspirując projektantów do tworzenia różnorodnych wzorów i układów – zarówno ażurowych, jak i szczelnie pokrywających teren.

więcej >>>

Akropol

NIE TAKA ZWYKŁA Lekko ryflowane brzegi i powierzchnie kostek Akropol czynią z nich znakomity materiał wszędzie tam, gdzie liczy się przede wszystkim strona praktyczna nawierzchni. Różnej wielkości prostokąty z powodzeniem wypełniają duże obszary. Świetnie sprawdza się jako nawierzchnia podjazdów, placów, regularnych chodników, ale z równym powodzeniem pełni funkcje ogrodowych ścieżek.

więcej >>>

Aspero

Nawierzchnia produktów Aspero przypomina kostki Elegante. Szlachetne kruszywo zostało zastosowane także w tej grupie, choć faktura Aspero jest mniej chropowata w dotyku. Ekskluzywność powierzchni została dodatkowo podkreślona kolorystycznie - głębię barw uzyskano w technologii Color Flex.

więcej >>>

Colormix

Jeśli kochasz kolory i myślisz o wielobarwnej aranżacji ścieżki ogrodowej, tarasu czy podjazdu, oferta Colormix na pewno zwróci Twoją uwagę. Znajdziesz w niej kolory modne, a jednocześnie naturalne, które dobrze pasują do każdego rodzaju otoczenia. Z myślą o Tobie wciąż rozszerzamy dostępną paletę barw – ostatnio o malowniczy kasztanowy! Zachęcamy też do szukania zupełnie nowych połączeń – z wykorzystaniem kolorów z grupy Impressio.

więcej >>>

Elegante

Dzięki unikalnej fakturze i kolorystyce kostki Antico oddają klimat dawnych dni i wiejskiej sielanki, nawiązując do modnego ostatnio w architekturze i wzornictwie stylu rustykalnego. Dobrze współgrają z materiałami tradycyjnymi, jak kamień i drewno, tworząc stonowane, tchnące spokojem kompozycje.

więcej >>>

Antico

Dzięki unikalnej fakturze i kolorystyce kostki Antico oddają klimat dawnych dni i wiejskiej sielanki, nawiązując do modnego ostatnio w architekturze i wzornictwie stylu rustykalnego. Dobrze współgrają z materiałami tradycyjnymi, jak kamień i drewno, tworząc stonowane, tchnące spokojem kompozycje.

więcej >>>

Cennik i katalog

Pobierz plikKatalog 2014
format .PDF (35 MB)