MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Obrzeża Poprzednia strona

Obrzeża

Ekobord

W ofercie posiadamy uniwersalne obrzeża do wszystkich typów nawierzchni tj.: kostka betonowa, kostka granitowa, bruk klinkierowy, nawierzchnie żwirowe i grysowe. Ich zastosowanie daje możliwość swobodnego kształtowania nieprostolinijnych brzegów nawierzchni.

Dzięki eko-obrzeżom uzyskasz wymarzone kształty wybranych przez ciebie nawierzchni. Wszystko metodą na sucho, bez konieczności wykonywania wykopów. Jest to szybki, wygodny i nieinwazyjny sposób na oddzielenie różnych typów nawierzchni w Twoim ogrodzie. Ich zaletą jest nietylko łatwy montaż ale elastyczny, ekologiczny materiał wykonany z surowców wtórnych, oszczędzający Państwa czas, pracę i środowisko. W sąsiedztwie trawy tworzą bardzo dyskretne, niezauważalne połączenia odmiennych nawierzchni, wpływając korzystnie na estetykę naszego otoczenia.

poznaj produkty >>>

Cennik i katalog

Pobierz plikKatalog Pebek 2012
format .PDF (5 MB)
 
Pobierz plikKatalog Betard 2012
format .PDF (7 MB)
 
Pobierz plikKatalog i Cennik Libet 2012
format .PDF (8 MB)
 
Pobierz plikCennik Betard 2012
format .PDF (172 KB)
 
Pobierz plikKatalog Semmelrock 2012
format .PDF (8 MB)
 
Pobierz plikKatalog Polbruk 2012
format .PDF (8 MB)
 
Pobierz plikCennik Semmelrock 2012
format .PDF (6 MB)
 
Pobierz plikCennik Polbruk 2012
format .PDF (3 MB)