MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Mała architektura Styl-Bet » Donice i kwietniki Poprzednia strona

Donice i kwietniki

 

Aranżacja terenów zewnętrznych z zastosowaniem zieleni to przyjazny akcent dekoracyjny w tworzonym przez człowieka krajobrazie stale rozwijających się aglomeracji.

Mamy nadzieję, że oferowane przez nas donice ogrodowe i miejskie złagodzą wizerunek zurbanizo- wanej przestrzeni i wprowadzą dodatkowe walory estetyczne pasujące do indywidualnego charakteru miast.

Duży wybór kształtów i rozmiarów donic betonowych pozwala na eleganckie wkomponowanie elementu roślinnego w każdą przestrzeń - od rozległych obszarowo skwerów i placów po przydomowe ogrody i tarasy. Zagospodarowanie terenu zielonego ułatwia to, że nasze donice to bryły wolnostojące z możliwością dowolnego ich ustawienia, co pozwala na realizację dowolnego projektu bez konieczności wykopywania drzew i krzewów. Funkcjonalnym elementem wyposażenia ogródków, parków i innych placów są też ławki parkowe, których również są dostępne w naszej ofercie.

donice Wroclaw  donice

donica betonowa           mała architektura