MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Podłoża ogrodowe Poprzednia strona

Podłoża ogrodowe

Torfy

W asortymencie dostępny jest torf odkwaszony oraz kwaśny w workach 65 litrów

poznaj produkty >>>

Ziemia

Posiadamy w ciągłej sprzedaży ziemię uniwesalną oraz do iglaków w workach 65 litrów

poznaj produkty >>>

Kora

W sprzedaży posiadamy korę sosnową grubą, średnią oraz mieloną w workach 80 litrów

poznaj produkty >>>

Włókniny

Geowłókniny

Mają zastosowanie jako separacja słabego podłoża w celu poprawy jego stateczności . Wykonuje się z nich warstwy rozdzielające między gruntami lub kruszywami o różnym uziarnierniu. Służą do osłony systemów drenarskich w celu zabezpieczenia ich przed zamuleniem.

poznaj produkty >>>

Lawa wulkaniczna

Lawa wulkaniczna cechuje się jakością ekologiczną, nie ulega zniszczeniu, odporna na erozję biologiczną, warunki atmosferyczne, jest materiałem nieorganicznym, obojętnym chemicznie, o stałej objętości i niewielkim ciężarze, bogatym w związki mineralne. Pełni warstwy izolacyjno-termicznej, akustycznej, filtracyjnej, optymalna warstwa drenażowa - posiada wysoki wskaźnik absorpcyjności wody, jest znakomitym dodatkiem do substratów mineralnych i pięknym elementm architektury ogrodowe.


poznaj produkty >>>