MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa Poprzednia strona

Kostka brukowa

Kostka betonowa, granitowa, a może z piaskowca? Nie wiesz na jaką kostkę się zdecydować? Odwiedź nasze punkty, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią kostkę, która nie tylko podkreśli i wydobędzie piękno przestrzeni, ale i również ufunkcjonalni ją.

 

Kostka granitowa

Najwyższej jakości polska kostka granitowa. Idealnie nadaje się do układania w ogródkach przydomowych tworząc niepowtarzalny klimat. Kostka brukowa daje możliwość ułożenia jej w dowolne kształty, a żonglując kolorami można tworzyć najróżniejsze wzory i kompozycje.

poznaj produkty >>>

Semmelrock

Rozbudź swoją wyobraźnię i spełnij marzenia. Dopasuj swój ogród i nawierzchnię do indywidualnych potrzeb. Z produktami Semmelrock to bardzo proste! W naszym asortymencie znajdziesz produkty nowoczesne, wytworne, eleganckie oraz klasyczne. Dzięki takiej różnorodności, niemal nieskończone stają się możliwości aranżacyjne.

poznaj produkty >>>

Pebek

Produkty firmy Pebek to nie tylko różnorodność kształtów ale również faktury i kolorystyki. Dostępne gładkie oraz strukturalne faktury pozwalają na różnorodność w zakresie otoczenia państwa domów, a szeroka gama dostępnych kolorów od spokojnych pastelowych, po niezwykle barwne kolory serii "melanż" pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

poznaj produkty >>>

Betard

W ofercie firmy Betard znajdziecie Państwo prefabrykaty drogowe i elementy małej architektury. Szeroki asortyment betonowej kostki brukowej zapewnia duże możliwości zagospodarowania przestrzeni: ciągów komunikacyjnych, placów i parkingów. Uzupełnieniem oferty kostki są płyty chodnikowe, płyty ażurowe, płyty drogowe itd. Wykończenie zapewnią obrzeża chodnikowe, krawężniki i elementy odprowadzające wodę. Wyroby podlegają ciągłej kontroli w laboratorium firmy oraz w niezależnych certyfikowanych laboratoriach. Stały monitoring produkcji zapewnia zachowanie najwyższej jakości i spełnienie wszystkich norm dotyczących tego rodzaju wyrobów.

poznaj produkty >>>

Kost-Bet

Od 1998 roku, czyli od momentu powstania, przedsiębiorstwo KOST-BET jest producentem kostki brukowej, różnorodnej galanterii betonowej, a także znakomitych ogrodzeń betonowych. Już na wczesnym etapie działalności, najważniejszy dla firmy był stopniowy rozwój w oparciu o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Potwierdzeniem tego dążenia jest ich zgodność z europejskimi i polskimi normami, a także wprowadzony już w 2003 roku System Zarządzania i Kontroli Jakości ISO 9001.

Obecnie wśród dostępnych produktów znajdują się również wyjątkowe propozycje z cegły łupanej: murki, palisady, schody i wiele więcej. Niezwykłą popularnością cieszą się też między innymi płyty tarasowe szlifowane, a także kostka dekoracyjna i liczne elementy uzupełniające. Tworzone z wysokiej jakości materiałów i surowców, niezmiennie cieszą się uznaniem szerokiego grona Klientów.

poznaj produkty >>>