MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Rośliny Poprzednia strona

Rośliny

Wybierając drzewa do ogrodu, należy zastanowić się nad ich funkcją. Czy mają pełnić rolę zacienienia, przyciągać wzrok, czy też ma osłaniać naszą prywatność. Drzewa ozdobne, jak np. ambrowiec, czy wiśnia piłkowata to nie są okazy, które należy ukrywać w kącie ogrodu.

Przypominamy. Zabezpiecz swój ogród przed zimą!!!

Niektóre, mniej odporne na mrozy rośliny należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Rośliny o płytkim systemie korzeniowym powinno się obsypać kopczykiem z trocin lub kory. Części nadziemne można owinąć matą ze słomy lub agrowłókniną w białym kolorze (nie nagrzewa się pod wpływem promieni słonecznych).

Rośliny alejowe

Drzewa i krzewy odpowiednie do sadzenia przy ulicach, drogach, ciągach komunikacyjnych. Idealne rośliny na szpalery.

Zapytaj o ofertę

Wszystkie zapytania dotyczące roślin alejowych prosimy zadawać pod numerem telefonu +48 71 333 22 99, bądź na adres e-mail: biuro@centrum-cesarzowice.pl

poznaj produkty >>>

Drzewa i krzewy iglaste

Rośliny te tworzą kanwę ogrodu, dzielą jego przestrzeń, izolują, osłaniają od uciążliwego sąsiedztwa. W przeciwieństwie do bylin, zdobią nawet zimą. Właściwie dobrane sprawiają, że ogród jest bujny. Ponieważ potrzebują co najmniej kilku lat, by osiągnąć właściwą wielkość, od ich posadzenia należy rozpocząć urządzanie działki.

<div class="pdf-download"><a target="_blank" href="/assets/files/oferta/Semmelrock_2010_PL.pdf" title="Pobierz plik"><img src="/assets/images/pdf-icon.png" alt="Pobierz plik" />a><span><strong class="green">Katalog kostki brukowej SEMMELROCK na 2010 <br />strong>format .PDF (245 KB)span><div class="clear">div>
 
poznaj produkty >>>

Drzewa i krzewy liściaste

Aby w ogrodzie uniknąć monotonii warto zainteresować się krzewami i niewysokimi drzewami liściastymi. Ich największym atutem jest zmienność.

 
poznaj produkty >>>

Pnącza i byliny

Barwne osłony. Oprócz krzewów i drzew doskonałą osłonę mogą stanowić również byliny, rośliny jednoroczne lub pnącza.

Zapytaj o ofertę

Wszystkie zapytania dotyczące pnączy i bylin prosimy zadawać pod numerem telefonu +48 71 333 22 99, bądź na adres e-mail: biuro@centrum-cesarzowice.pl

poznaj produkty >>>

Trawa w rolce

Chcesz, aby Twoja trawa była bujna i gęsta? Nie chcesz czekać, aż z nasion wykiełkują źdźbła. Trawa w rolce to idealne roziązanie dla Ciebie!

poznaj produkty >>>