MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Aktualności Poprzednia strona

Aktualności

Aktualności

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą aktualną ofertą

Płyty tarasowe

 

Posiadamy w naszej ofercie płyty tarasowe ceramiczne dedykowane na tarasy, chodniki i podjazdy o grubościach 2 i 3 cm wiodących producentów europejskich i krajowych.

FORMATY PŁYT:

60X60 cm, 60x120 cm, 44x90 cm, 40x81 cm, 75x75 cm

 


więcej >>>

Kostka Ribena

Ekskluzywna i niezwykle praktyczna płyta, pozwala na komponowanie zróżnicowanych i eleganckich nawierzchni. Jej dodatkowym atutem jest możliwość doboru grubości - 4 bądź 8 cm.

więcej >>>

Kostka Bergamo

Dostępna w dużym formacie kostka Bergamo, firmy KOST-BET stanowi doskonałe wykończenie posesji jak i tarasów. Łączy awangardowy styl ze szlachetnym minimalizmem.

więcej >>>

Kostka Ravenna

Klasyczna forma i minimalistyczny design to główne zalety kostki Ravenna, firmy KOST-BET. Stanowi naturalne tło dla każdego rodzaju architektury.

więcej >>>

Kostka Esperia

Wielowymiarowe kształty kostki Esperia, firmy KOST-BET nadają nowoczesny charakter powierzchni. Ze względu na swoją grubość przystosowana jest do ruchu pojazdów lekkich.

 

więcej >>>

Bellano Antico

Bellano Antico to kostka, której antyczna faktura nawierzcni urzeka swoim ciepłem i dostojnym chrakterem. Postarzana faktura, łamane krawędzie i delikatne nierówności pozwalają ciekawie kreować przestrzeń.

więcej >>>

Senso / Senso Grande

Klasyczna nawierzchnia, nowoczesne duże formaty oraz praktyczne szarości to elementy pozwalające kształtować spójne stylistycznie aranżacje.

więcej >>>

Bradstone Argento

Dyskretna elegancja, stonowana barwa i bogactwo elementów systemu pozwalają kreować ponadczasowe aranżacje wokół posesji i w ogrodzie.

więcej >>>

Płyta Carat

Płyta Carat, firmy Semmerlock charakteryzuje się płukaną fakturą, drobnoziarnistym szlachetnym kruszywem oraz nowoczesnym duzym formatem. Cechy te nadają przestrzeni dyskretnego, eleganckiego stylu.

więcej >>>

Lunis / Lunis Largo

Wytworna barwa z lśniącym w promieniach słońca kruszywem i duży format to cechy, które sprawiają, że nawierzchnia z nich ułożona jest nowoczesnym i innowacyjnym elementem wzbogacającym otoczenie posesji. Umiar i elegancja.

więcej >>>