MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Murki i ogrodzenia Poprzednia strona

Murki i ogrodzenia

Murki ogrodowe

Prefabrykaty stosowane do wykonywania murków ogrodowych to znakomita i estetyczna imitacja naturalnego kamienia, przy stosunkowo niskiej cenie.

System BRADSTONE MADOC renomowanej firmz Semmelrock, dzięki unikalnej technologi imitacji naturalnego kamienia pozwala stworzyć staranną reprodukcję stylowych murów. Poszczególne elementy są niezwykle proste w montażu.

               

System BRADSTONE Mountain Block to sztuka budowania murków, schodów i kwietników. Kształtem i kolorem przypominają skalne bloki piaskowca. Ich dużą zaletą jest trapezowy kształ, co pozwala na budowanie zarówno prostych, jak i łukowych, a nawet okrągłych murków.

           

poznaj produkty >>>

Ogrodzenia

Prefabrykaty betonowe do wykonywania ogrodzeń to szybki i łatwy montaż, mały nakład finansowy i przede wszystkim - estetyczny wygląd.

System ogrodzeniowy Sonblick firmy Semmelrock to szybka i gustowna oprawa dla twojego ogrodu. Prefabrykaty imitujące bloki kamienne dostępne są w różnych rozmiarach i w dwuch kolorach: żółty pastelowy i szary granit.

System ogrodzeniowy firmy Styl-Bet to szeroka gama prefabrykatów betonowych wykonywanych w technologi betonu płukanego z odsłoniętą warstwą kruszyw mineralnych w wielu kolorach i frakcjach. Elementy dostępne są w róznych rozmiarach co pozwala na tworzenie ogrodzeń o dowolnej długości i wysokości.

 
poznaj produkty >>>