MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kamień ozdobny Poprzednia strona

Kamień ozdobny

Kamień ozdobny to uniwersalny materiał dekoracyjny. Idealnie podkreślają i wydobywają piękno oczek wodnych, kaskad, ścieżek ogrodowych, ale również murków i elewacji.  Naturalne starzenie się kamienia nadaje mu uroku i tajemniczości. 

Otoczaki ozdobne

Jeśli szukasz pomysłu na wykończenie ogrodu, skalniaka, oczka wodnego bądź chcesz uwydatnić pewne elementy w domu? Dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą ofertą otoczaków dekoracyjnych. Zachwycą cię barwą i różnorodnością, jak również przystępną ceną.

poznaj produkty >>>

Grysy i żwiry dekoracyjne

Grysy to kruszywa kamienne łamane o różnych frakcjach, chętnie wykorzystywane w ogrodnictwie jako element dekoracyjny architektury krajobrazowej do wykonywania opasek, uzupełniania rabatek, do skalniaków, oczek wodnych itp. Grysy mają ostre krawędzie, a co z tego wynika, mogą się klinować, dzięki czemu mogą być używane również na ścieżki, alejki ogrodowe, opaski prowadzące wokół domu itp.

poznaj produkty >>>

Kora kamienna

Doskonała alternatywa dla zwykłej kory ogrodowej. Dzięki większej wadze pozostaje ona dokładnie tam gdzie została wysypana.

poznaj produkty >>>