MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Płyty » Libet Poprzednia strona

Libet

Venetia

Doskonale współgrają zarówno z jasną elewacją, jak i – na zasadzie kontrastu – z nasyconymi kolorami i bujną zielenią. Wszystko to sprawia, że nadają otoczeniu ciepły, południowy klimat.

więcej >>>

Toscania

Przeznaczone głównie jako materiał do budowy tarasów, znajdują również zastosowanie przy wytyczaniu ogrodowych ścieżek. Odrobinę rustykalne w charakterze, znakomicie wpisują się w przestrzeń, w której dominuje natura.

więcej >>>

Torino

Stonowane pastele i delikatna faktura sprawiają, że płyty Torino stanowią idealną propozycję dla tych, którzy lubią się wyróżniać subtelną elegancją.

więcej >>>

Monza Elegante

Duże, regularne formy dobrze prezentują się na przestronnych tarasach, ścieżkach i ogrodowych patio. Płyty Monza doskonale współgrają z pozostałymi produktami o płukanej powierzchni, tworząc wyszukane desenie podkreślające wytworność otoczenia.

więcej >>>

Monza Colormix

Neutralna barwa pozostaje w zgodzie z elewacjami budynków w odcieniach żółci, beży i brązów, najchętniej wykorzystywanymi w budownictwie jednorodzinnym. Zestawienie ze sobą równej wielkości, kwadratowych form pozwala stworzyć spokojny, klasyczny, lecz niebanalny układ.

więcej >>>

Corsa

Gładka faktura i jednorodny kolor cechują płyty Corsa. Kwadratowe formy o jednakowym kształcie porządkują powierzchnie rozległych placów. Płyty Corsa idealnie wpisują się w modernistyczną architekturę, tworząc podłoże, z którego w naturalny sposób wyrastają wysokie, szklane biurowce.

więcej >>>

Cennik i katalog

Pobierz plikKatalog Libet 2014
format .PDF (35 MB)