MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Płyty Poprzednia strona

Płyty

Płyty granitowe

Dla wymagających klientów, lubujących się w pięknie naturalnego kamienia przygotowaliśmy szeroką ofertę płyt granitowych. Idealne i stylowe, znakomicie nadające się na ścieżki i tarasy.

 
poznaj produkty >>>

Pebek

Produkty firmy Pebek to nie tylko różnorodność kształtów ale również faktury i kolorystyki. Dostępne gładkie oraz strukturalne faktury pozwalają na różnorodność w zakresie otoczenia państwa domów, a szeroka gama dostępnych kolorów od spokojnych pastelowych, po niezwykle barwne kolory serii "melanż" pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

poznaj produkty >>>

Płyty ceramiczne

Płyty ceramiczne to nowoczesna i estetyczna alternatywa dla tradycyjnych nawierzchni z kostki, granitu, czy desek tarasowych.

Płyty ceramiczne posiadają szeroki zakres formatów, powierzchni, struktór i odcieni. 

Posiadamy w ofercie płyty wiodących producentów europejskich jak i krajowych. Oferujemy płyty o grubościach 2 i 3 cm z kótórych można wykonać niepowtarzalną nawierzchnię tarasu, chodnika, patio, czy podjazdu.

 

poznaj produkty >>>