MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Płyty Poprzednia strona

Płyty

Płyty granitowe

Dla wymagających klientów, lubujących się w pięknie naturalnego kamienia przygotowaliśmy szeroką ofertę płyt granitowych. Idealne i stylowe, znakomicie nadające się na ścieżki i tarasy.

 
poznaj produkty >>>

Pebek

Produkty firmy Pebek to nie tylko różnorodność kształtów ale również faktury i kolorystyki. Dostępne gładkie oraz strukturalne faktury pozwalają na różnorodność w zakresie otoczenia państwa domów, a szeroka gama dostępnych kolorów od spokojnych pastelowych, po niezwykle barwne kolory serii "melanż" pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji.

poznaj produkty >>>

Modernline

Marka Modern Line skierowana jest do miłośników nowoczesnego designu, czyli wszystkich tych, którzy poszukują nietypowych form betonowych. Produkty tej linii, zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z minimalistycznym, ale stylowym zacięciem.

Z uwagą słuchamy sugestii naszych klientów, projektantów i architektów, bo tylko dzięki otwarciu na dynamicznie zmieniający się rynek, możemy w pełni realizować cele i wartości, które stanowią credo Naszej Firmy. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości oraz zapewnić, że wybierając Bruk, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego producenta.

poznaj produkty >>>