MENU
Link do mapy dojazdu
Zapraszamy do naszego centrum w Cesarzowicach (kierunek Kąty Wrocławskie pod Wrocławiem) Link do mapy dojazdu

Oferta

Stale poszerzamy ofertę produktów dostępnych w naszych centrach. Wybraliśmy niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie, jeśli nie znalazłeś jakiegoś produktu w naszej ofercie zapytaj o niego, bardzo możliwe, że wtedy sprowadzimy ten produkt specjalnie dla Ciebie.

Home » Kostka brukowa » Bruk Poprzednia strona

Bruk

20 lat doświadczenia, ciągłe pogłębianie wiedzy, szukanie nowoczesnych rozwiązań oraz zespół specjalistów, oddanych swojej pracy to fundament tworzący Naszą Firmę. Wiemy, że wyznaczanie wspólnych celów i wzajemna inspiracja to elementy niezbędne do tego, by móc powiedzieć, że szlachetne kostki brukowe, płyty tarasowe i galanteria betonowa to nasza pasja, której poświęcamy się każdego dnia.

Solidną podstawą naszej filozofii jest pełne zrozumienie współczesnego świata designu. Wszystkiemu, co tworzymy, stawiamy wysokie wymagania minimalizmu, prostoty, funkcjonalności i elegancji. Nie chcemy jedynie śledzić trendów, ale także je wyznaczać. Dlatego nie boimy się eksperymentować, gdyż z odpowiednim doświadczeniem i kompetencjami, jesteśmy w stanie znaleźć nić porozumienia ze stale rosnącą świadomością i poczuciem estetycznym klientów. Myślą przewodnią przy tworzeniu naszych produktów jest świadome i kompleksowe kształtowanie przestrzeni. Dlatego swoją ofertę dzielimy na dwa segmenty.

Marka Bruk to głównie produkty nawierzchniowe tj. kostki brukowe, płyty tarasowe, płyty ażurowe, palisady, gazony, obrzeża, krawężniki oraz bloczki betonowe. Bogactwo wzorów i kolorów umożliwia tworzenie unikalnych kompozycji dla unikalnych potrzeb.

Marka Modern Line skierowana jest do miłośników nowoczesnego designu, czyli wszystkich tych, którzy poszukują nietypowych form betonowych. Produkty tej linii, zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, łączą w sobie innowacyjne rozwiązania technologiczne z minimalistycznym, ale stylowym zacięciem.

Z uwagą słuchamy sugestii naszych klientów, projektantów i architektów, bo tylko dzięki otwarciu na dynamicznie zmieniający się rynek, możemy w pełni realizować cele i wartości, które stanowią credo Naszej Firmy. Z każdym dniem dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości oraz zapewnić, że wybierając Bruk, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego producenta.

 

Cennik i katalog

Pobierz plikkatalog2013
format .PDF (28 MB)
 
Pobierz plikcennik Moder Line 2013
format .PDF (8 MB)
 
Pobierz plikKatalog Moder Line 2013
format .PDF (16 MB)